KONST / Litografier / Färglitografi 12433535
nr 1243 3535
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 211/290. Motivet: 39x50 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:43:12
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist